22.rujna 2022.godine, pred stotinjak žitelja, Općinski odbor HDZ BiH Vitez radnom sjednicom na Plandovom (Hrvatski Dom) u Mošunju predstavio svoje kandidate za Opće izbore koji će se održati 2.listopada 2022.godine. Uz članice i članove stranke kao i brojne simpatizere, kandidate je dočekao predsjednik Temeljnog ogranka HDZ-a Mošunj Petrović Srećko, koji je izrazio zadovoljstvo odazivom žitelja Mošunja i Stare Bile na radnu sjednicu i objasnio važnost izbora koji su pred nama. Prisutnima se obratio i predsjednik OO HDZ BiH Vitez Boris Marjanović koji se zahvalio na dolasku a kroz razgovor sa žiteljima razgovaralo se o projektima koji su završeni i koji su planirani u narednom periodu u Mošunju i Staroj Biloj.
Predstavljeni su kandidati za sve razine vlasti;
Anto Matić broj 3 za Sabor ŽSB, Srećko Petrović broj 15 za Sabor ŽSB, Ana Marija Omazić broj 26 za Sabor ŽSB, Liljana Pranjković Kovač broj 33 za Sabor ŽSB, Dajana Maros broj 5 za Parlament Federacije BiH, Igor Bošnjak broj 10 za Parlament Federacije BiH, Marina Pendeš broj 2 za Parlamentarnu skupštinu BIH.
Na kraju radne sjednice, žitelji su kroz razgovor sa kandidatima dobili odgovore na razna pitanja i dali veliku podršku kandidatima HDZ-a BIH Vitez na svim razinama vlasti.
Fotogalerija: