Izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić nakon teško izborene pobjede protiv Paname (1:0) istaknuo je da je najvažnije što je ekipa osvojila tri boda i ostala u igri za prolazak dalje.
„Vrlo teška utakmica, borbena. Protivnik je bio jako dobar, opasan u otvaranju i u kontri. U prvom poluvremenu nismo uspjeli napraviti puno, ali drugo poluvrijeme je bilo bolje“, rekao je Dalić.
Naglasio je da je reprezentacija imala dosta teških trenutaka, ali da je na kraju uspjela izdržati pritisak.
„Imali smo opasne situacije, ali smo to uspjeli izvući. Tri boda su najvažnija, još smo u igri“, poručio je izbornik.
Dalić je dodao kako vjeruje da će ova pobjeda donijeti rasterećenje i bolju igru u nastavku turnira:
„Nadam se da će sada sve biti puno bolje i kvalitetnije. Ovo nam je trebalo, trebala nam je ova pobjeda da se malo dignemo.“
