Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras igra važan prijateljski susret protiv Katara, a među igračima koji će od prve minute istrčati na teren nalazi se i Stjepan Radeljić, stoper koji vuče korijene iz Bučića kod Novog Travnika.
Izbornik Sergej Barbarez odlučio je osvježiti sastav u odnosu na prethodni nastup te priliku od prve minute dati nekolicini igrača koji su se nametnuli dobrim igrama tijekom posljednjih okupljanja reprezentacije.
Posebnu pozornost privlači upravo Radeljićev nastup u početnoj postavi, što predstavlja još jednu potvrdu njegovog statusa među najvažnijim obrambenim igračima reprezentacije BiH.
Za mnoge ljubitelje nogometa iz središnje Bosne ovo je razlog za dodatni ponos, jer će njihov zemljak ponovno imati priliku predstavljati Bosnu i Hercegovinu na međunarodnoj sceni.
Susret Bosne i Hercegovine i Katara igra se večeras od 21:00 sat, a navijači očekuju kvalitetnu predstavu i pozitivan rezultat izabranika Sergeja Barbareza.
