spot_img
spot_img
N24SportNogometRaspored i satnice svih utakmica na Euru 2024

N24

Raspored i satnice svih utakmica na Euru 2024

PODIJELITE ČLANAK
Europsko prvenstvo u nogometu 2024. u Njemačkoj počinje 14. lipnja, a završava 14. srpnja.

Nokaut-faza počinje od osmine finala, gdje će se plasirati dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine te četiri najbolja trećeplasirana.

U nastavku vam donosimo raspored i satnice svih utakmica na Euru:

Skupina A

1. kolo

  • 14. lipnja u 21:00: Njemačka – Škotska (München)
  • 15. lipnja u 15:00: Mađarska – Švicarska (Köln)

2. kolo

  • 19. lipnja u 18:00: Njemačka – Mađarska (Stuttgart)
  • 19. lipnja u 21:00: Škotska – Švicarska (Köln)

3. kolo

  • 23. lipnja u 21:00: Švicarska – Njemačka (Frankfurt)
  • 23. lipnja u 21:00: Škotska – Mađarska (Stuttgart)
  • Skupina B

    1. kolo

    • 15. lipnja u 18:00: Španjolska – Hrvatska (Berlin)
    • 15. lipnja u 21:00: Italija – Albanija (Dortmund)

    2. kolo

    • 19. lipnja u 15:00: Hrvatska – Albanija (Hamburg)
    • 20. lipnja u 21:00: Španjolska – Italija (Gelsenkirchen)

    3. kolo

    • 24. lipnja u 21:00: Hrvatska – Italija (Leipzig)
    • 24. lipnja u 21:00: Albanija – Španjolska (Düsseldorf)

Skupina C

1. kolo

  • 16. lipnja u 18:00: Slovenija – Danska (Stuttgart)
  • 16. lipnja u 21:00: Srbija – Engleska (Gelsenkirchen)

2. kolo

  • 20. lipnja u 15:00: Slovenija – Srbija (München)
  • 20. lipnja u 18:00: Danska – Engleska (Frankfurt)

3. kolo

  • 25. lipnja u 21:00: Engleska – Slovenija (Köln)
  • 25. lipnja u 21:00: Danska – Srbija (München)

 

Skupina D

1. kolo

  • 16. lipnja u 15:00: Poljska – Nizozemska (Hamburg)
  • 17. lipnja u 21:00: Austrija – Francuska (Düsseldorf)

2. kolo

  • 21. lipnja u 18:00: Poljska – Austrija (Berlin)
  • 21. lipnja u 21:00: Nizozemska – Francuska (Leipzig)

3. kolo

  • 25. lipnja u 18:00: Nizozemska – Austrija (Berlin)
  • 25. lipnja u 18:00: Francuska – Poljska (Dortmund)

Skupina E

1. kolo

  • 17. lipnja u 15:00: Rumunjska – Ukrajina (München)
  • 17. lipnja u 18:00: Belgija – Slovačka (Frankfurt)

2. kolo

  • 21. lipnja u 15:00: Slovačka – Ukrajina (Düsseldorf)
  • 22. lipnja u 21:00: Belgija – Rumunjska (Köln)

3. kolo

  • 26. lipnja u 18:00: Slovačka – Rumunjska (Frankfurt)
  • 26. lipnja u 18:00: Ukrajina – Belgija (Stuttgart)

Skupina F

1. kolo

  • 18. lipnja u 18:00: Turska – Gruzija (Dortmund)
  • 18. lipnja u 21:00: Portugal – Češka (Leipzig)

2. kolo

  • 22. lipnja u 15:00: Gruzija – Češka (Hamburg)
  • 22. lipnja u 18:00: Turska – Portugal (Dortmund)

3. kolo

  • 26. lipnja u 21:00: Gruzija – Portugal (Gelsenkirchen)
  • 26. lipnja u 21:00: Češka – Turska (Hamburg)
PODIJELITE ČLANAK

NAJNOVIJE

spot_img
Pročitajte još
spot_img
spot_img