Kako nam javljaju naši čitatelji oko 15,00 sati dogodila se prometna nezgoda, na Željezničkoj stanici kod semafora u Vitezu. Kamion zbog naglog kočenja je izgubio kontrolu i udario u poslovni prostor koji je na svu sreću bio prazan. Kako neslužbeno doznajemo nema povrijeđenih, policijski uviđaj traje.
Foto: Vitez.info
negativna (A-) na ime Tomislav Krišto. Darivanje krvi u Bolnici Travnik. Molimo sve osobe koje...
